Reprodukce

Zdravé otěhotnění

    Zdravé otěhotnění – přirozená reprodukce

Centrum životní rovnováhy má ve svém portfoliu jako prioritní aktivitu přirozené početí, které z důvodu posouvajícího se věku budoucí matky je velmi podstatné. Trend zvyšujícího se procenta starších prvorodiček je znepokojující. Starší ženy se automaticky řadí do rizikovější skupiny jak v oblasti těhotenství, tak v oblasti samotného porodu, a proto je velmi důležité, aby zdravotní stav obou partnerů byl před samotným početí dítěte, pokud možno co nejvíce uspokojující.

Bohužel dnešní doba přispívá k tomu, že stále více přibývá neplodných žen, popř. mužů, kteří se následně snaží řešit tuto situaci asistovanou reprodukcí, což přináší ne málo komplikací. Určitě není pochyb, že spousta párů, které navštíví specializované kliniky, se po dlouhé cestě dočkají svého vysněného dítěte. Bohužel, už neuvažují, jakou celoživotní cenu za to zaplatí. Když pomineme stresovou stránku, hormonální léčbu a nemalé finanční výlohy, nabízíme na toto rozhodnutí trochu jiný úhel pohledu. Tyto metody nejdou ruku v ruce s přírodou.

V našem Centru se při práci s klientem nezaměřujeme pouze na jednu část věci, jak co nejrychleji přijít do jiného stavu, ale důležité je, pár nebo budoucí maminku lépe poznat. Na základě všech výsledků je potom možné navrhnout celkový přístup k danému problému. To znamená-vyhodnotit výsledky diagnostiky, naučit se pracovat s vědomím a podvědomím, stanovit vhodné stravovací návyky, probrat cviky na posílení pánevního dna včetně relaxačních masáží. Jedině tak je možné se vyhnout toxickému zanesením dítěte ještě před jeho narozením.

Tento přístup ke zdravému otěhotnění nabízíme všem, kteří mají zájem na sobě pracovat a kterým záleží na zdraví jejich budoucího potomka.

Pokud se klienti rozhodnou využít našich služeb, první návštěva zahrnuje:
  • Diagnostické vyšetření (neinvazivní, bezbolestná metoda);
  • Na základě výsledků diagnostiky konzultaci zaměřenou na změnu životního stylu v oblasti fyzického i psychického zdraví, popř. změny jídelníčku;
  • Harmonizaci organizmu;
  • Ukázka cvičení zaměřeného na konkrétní problémy;
  • Masáž

Vstupní návštěva je v délce cca 150 minut.

Cena pro pár činí 4 980,- Kč.

Cena pro jednoho z partnerů činí 2 800,- Kč,

Cena dalších sezení je stanovena dohodou.

    Za všechny spokojené maminky slova aspoň jedné

Petra Ch.

Díky pravidelným návštěvám u paní Vlasty, se kterou jsme postupně provedly celkovou očistu tělu, jsem se cítila jednak mnohem lépe, ale hlavní přínos byl, když jsem po roce otěhotněla. Těhotenství jsem snášela skvěle, bez větších komplikací. Přístup paní Vlasty je velmi starostlivý a je vidět, že má o své klienty zájem. Mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí řešit své zdraví a záleží jim na něm."

 

 

Spolupracujeme

Rychlý kontakt