Centrum životní rovnováhy

Diagnostika

  Oberon a plazmový generátor

Oberon System Quantum je nejmodernější přístroj k zjišťování zátěže organizmu jednotlivými patogeny (viry, plísně, bakterie…), které přispívají ke spoustě nemocí.

Pomoci přístroje lze:
  • zkontrolovat vhodnost již používaných přípravků – doplňků stravy nebo bylin;
  • navrhnout homeopatika, popř. doplňky stravy;
  • zjistit vhodnost a nevhodnost přijímaných potravin;
  • zjistit zatížení organizmu jednotlivými toxiny a alergeny;
  • zkontrolovat efektivitu a výsledky použitých terapeutických metod;
  • posoudit adaptační schopnosti těla;
  • zhotovit bioinformační kapky na základě informací z jednotlivých orgánů;
  • upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie;

Novinkou tohoto posledního modelu jsou programy posilující energetiku organizmu, kde na základě provedení komplexního posouzení zdraví klienta lze nabídnout i detoxikační programy a očistné kůry.

Po ukončení měření je klient seznámen s výsledky měření, na základě kterých je mu doporučeno, jakým způsobem by měl přistupovat ke svému zdraví.

V našem centru se věnujeme i odvykání kouření a zároveň dosahujeme i velmi dobrých výsledků u žen, které nemohou mít děti a které se nebojí jít do spolupráce společně se svým partnerem. Nabízíme zde službu ve formě balíčku. Více informací ZDE.

Diagnostika je rovněž velmi vhodná pro mladé páry, které se chystají založit rodinu. Na základě uváženého přístupu k výsledkům měření mohou tímto eliminovat budoucí zatížení organizmu svého dítěte a takto u něj předejít různým nemocem.

Vyšetření přístrojem Oberon není vhodné pro ženy v jiném stavu a pro osoby, které používají kardiostimulátor. Osm hodin před samotným měřením je dobré vypustit z jídelníčku sladkosti, různé doplňky stravy a alkohol.

Multifunkční plazmový generátor - pomoci plazmového generátoru řešíme především harmonizaci organizmu, kdy nastavením Schumanovy rezonance (rezonance země - 7,83 Hz) na rozhraní hladin alfa a theta, dochází k dokonalému psychickému i fyzickému uvolnění. Na základě požadavku klienta lze plazmový generátor kombinovat i s vhodně vybranou masážní technikou nebo nastavit frekvence vztahující se k bakteriím, vírům i dalším parazitům.

OBERON SYSTEM QUANTUM A MULTIFUNKČNÍ PLAZMOVÝ GENERÁTOR nenahrazují odbornou lékařskou péči a nejsou zdravotnickými prostředky! Na oba přístroje je nutné se předem objednat. V době provádění měření není možné přijímat telefonické hovory. Ozveme se hned, jakmile to bude možné.

 Ohlasy klientů

"Díky pravidelným návštěvám u paní Vlasty, se kterou jsme postupně provedly celkovou očistu tělu, jsem se cítila jednak mnohem lépe, ale hlavní přínos byl, když jsem po roce otěhotněla. Těhotenství jsem snášela skvěle, bez větších komplikací. Přístup paní Vlasty je velmi starostlivý a je vidět, že má o své klienty zájem. Mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí řešit své zdraví a záleží jim na něm."

Petra Ch.

 

 

Pracovní doba se odvíjí od požadavků klientů.

Spolupracujeme

Rychlý kontakt