Centrum životní rovnováhy

Biorezonance

  Biorezonance - Oberon a plazmový generátor

Oberon System Quantum je nejmodernější biorezonanční přístroj, který umožňuje vyhodnocení stavu těla jako celku formou aktuální analýzy. Je schopen odkrývat zdroj funkčních poruch, které následně přispívají ke spoustě nemocí.

Pomocí přístroje lze:
  • zjistit zatížení organizmu jednotlivými toxiny, alergeny, parazity;
  • upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie;
  • zjistit pH organizmu;
  • zjistit vhodnost a nevhodnost přijímaných potravin;
  • zjistit vhodné doplňky stravy;
  • zhotovit bioinformační kapky na základě informací z jednotlivých orgánů.

Diagnostika tímto přístrojem je nebolestivá. Novinkou tohoto posledního modelu jsou programy posilující energetiku organizmu. Dobrá energetika organizmu napomáhá tělu se vyrovnávat s různými typy zatížení.

Po ukončení měření je klient seznámen s výsledky měření. Záleží jen na něm, jak s nimi naloží.

Vyšetření přístrojem Oberon není vhodné pro ženy v jiném stavu a pro osoby, které používají kardiostimulátor, popř. mají v těle nějakou kovovou náhradu. Osm hodin před samotným měřením je dobré vypustit z jídelníčku sladkosti, různé doplňky stravy a alkohol, aby nedošlo ke zkreslení výsledků.

Cena diagnostiky včetně konzultace 600 Kč/ hod. Délka se pohybuje v rozmezí 1 – 2 hodin.

  Multifunkční plazmový generátor

Pomoci plazmového generátoru řešíme především harmonizaci organizmu, kdy nastavením Schumanovy rezonance (rezonance země - 7,83 Hz) na rozhraní hladin alfa a theta, dochází k dokonalému psychickému i fyzickému uvolnění. Na základě požadavku klienta lze plazmový generátor kombinovat i s vhodně vybranou masážní technikou nebo nastavit frekvence vztahující se k bakteriím, vírům i dalším parazitům, popř. nastavit frekvence přímo na hladinu alfa – zklidňující frekvence.

OBERON SYSTEM QUANTUM A MULTIFUNKČNÍ PLAZMOVÝ GENERÁTOR nenahrazují odbornou lékařskou péči a nejsou zdravotnickými prostředky! Na oba přístroje je nutné se předem objednat.

V době provádění měření není možné přijímat telefonické hovory. Možnost kontaktu je i formou mailu.
Pracovní doba závisí na domluvě.
Cena plazmování 200 Kč/20 min

 

 

Spolupracujeme

Rychlý kontakt